Kamu Özel İşbirliği Birimi

Kamu Özel İşbirliği Birimi, hastanemiz A Blok 1. Katta Yardım Masası Birimi ile birlikte koordine şekilde hizmet vermektedir.

            “Kamu Özel İşbirliği Modeli İle Eskişehir Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi İşi Sözleşmesi” kapsamında Şirket tarafından sunulmakta olan tıbbi hizmet, tıbbi destek hizmeti ve diğer hizmetlerin, hizmet sunumu ve raporlama sürecini takip ederek kontrol merkezi olarak aktif rol almaktadır. Yapılan tüm iş ve işlemlerle ilgili bilgi, belge ve dokümanları muhafaza etmekte, hizmet bedelleri için sunulan faturalar üzerinde mevzuata uygun olarak gerekli işlemleri ve kontrolleri sağlayarak, bilgi ve belgeleri İdare’ye sunmaktadır.

            Sunulan hizmetlerin sözleşmeye göre yürütülmesi, talep arıza, şikayet veya eksikliklerin kaydı, düzeltilmesi için koordinasyon ve kontrol ise Yardım Masası tarafından yapılmaktadır.

            Hastanemizde verilmekte olan hizmetler konusunda yaşanan aksaklıklar, iyileştirmeler hususunda Şirket ile iletişim, birimimiz aracılığı ile sağlanmaktadır.

           

İletişim No: 0222 611 4000 - 11329

Nasıl Gidilir?

Kamu Özel İşbirliği Birimimiz A blok 1. katta hizmet vermektedir.

20 Ocak 2022